Kasíno softvér

Microgaming

Microgaming je spoločnosť, ktorá vyvynula prvé online kasíno v roku 1994. Táto spoločnosť je jedným z najväčších poskytovateľov kasíno softvéru pre priemysel on-line hazardných hier. Tento softvér Microgaming má početné druhy kasíno hier: Hracie automaty, black jack, ruletu a samozrejme poker.

Microgaming poker hry patria medzi najlepšie na svete. Microgaming poker sieť je jedným z najväčších poker sietí na internete s viac ako 600.000 členov. Hry ponúkané na tejto sieti sú: Texas Hold’em, Omaha, Stud 7Card a 5Card Stud. Je to nielen najväčšia pokerová sieť, ale je tiež vysoko-technologická farebná pokrová hra. Mnohé Microgaming kasína môžu prijať doláre, libry aj eurá…

To je tiež dôvod, prečo mnohí tipujúci volia Microgaming pokerové miestnosti.

PlayTech

Existuje viac ako 70 PlayTech on-line kasín a bingo sál na internete.

PlayTech je holandská firma, bola založená v roku 1999. Jedná sa o veľmi populárny kasíno softvér. V roku 2001 vytvoril svoje prvé kasíno. V súčasnosti sa spoločnosť PlayTech nachádza na Cypre. Počas krátkej doby získala niekoľko nových kasín, ale aj prilákala niekoľko kasín od iných poskytovateľov soft. Medzi obeťou s PlayTech sú v New Yorku a USA, Grand Banks a Black Widow, Miami Beach, kivi a ďašie.

Globálne platobné metódy v PlayTech sú: ECO karty, Neteller, Prevodom, Moneybookers, kreditné karty, šeky a bankové prevody.

Prečo je taký populárny?

Po prvé, PlayTech kasína sú jedny z kasín, v ktoré je možné hrať offline neobmedzené množstvo času! Casino výplaty niektorých PlayTech online kasína sú kontrolované združením hráčov. V PlayTech kasínach ponúkajú veľa kasíno bonusov.  Napríklad alternatívne “najdi priateľa” bonusy, prémie a ďalšie bonusy pre verných hráčov. Niektoré lokality ponúkajú kasíno PlayTech bonusy bez vkladu.