kasínové akcie

Jedna z najvačších výhod online kasín sú kasínové akcie. V podstate to niekedy funguje tak, že kasíno platí vám aby ste hrali. Vybratie najlepšej ponuky neznamená, že to bude taktiež najlepšia akcia. Niekedy je vybrať dobrú akciu tažké, no oplatí sa počkať si.

Získajte najlepšiu akciu pre nového hráča

Nikdy nezačínajte hrať na online kasíne bez toho, aby ste si vybrali nejakú akciu. Kasína sú pripravené na to zaplatiť vám, keď si ich chcete sprva iba vyskúšať.

Typy kasínových akcií

Existuje veľmi veľa kasínovych akcií. Na prvé zdanie možno vyzerajú rovnako, no v hĺbke bývajúu rozdielne. Určite čitajte celé obchodné podmienky. Každá jedna akcia by sa mala hrať iným spôsobom, aby nebola zbytočne zmarená.

Veľa akcií býva čisto robených na hracie automaty. Na to aby ste samotnú akciu využili, si musíte kúpiť kredit a po niekoľko úspešných točeniach máte možnosť túto akciu získať. Môžete síce hrať iné typy hier, no vyhraté peniaze sa vám k akcii nebudú počítať.

Daľšie bonusy vám síce umožnia hrať viac ako len hracie automaty, no bránia vám hrat hry ako blackjack alebo video poker ktoré sú práve z tých obľúbených.

Niektoré bonusy, lepivé alebo „Sticky“ sú také, že síce vám pridajú peniaze, no nemôžete si ich vybrať. Môžete hrať hociaké hry, staviť vaše aj tieto bonusové peniaze, ale akonáhle si ich budete chcieť vybrať, tak si môžete vybrať iba tie vaše vyhrané.

Taktiež existujú „reload“ bonusy, ktoré fungujú tak, že vám pri každom vklade prirátajú nejakú malú čiastku k tomu. No bohužiaľ, pri tejto akcii to býva často veľmi malá suma.